Contact

Voor al uw vragen i.v.m. onze zomerkampen kunt u ons steeds bereiken via info@boardx.be. We proberen de mails binnen de 48u te beantwoorden. Is uw vraag echter van zeer dringende aard, dan brengt een telefoontje vaak soelaas.

Tijdens het zomerseizoen zijn onze vaste werknemers niet aanwezig op het hoofdkantoor. Om de kwaliteit van onze kampen te waarborgen, volgen zij immers alles ter plaatse op.

Indien u geboekt heeft, kan u de belangrijkste reisinfo, zoals de telefoonnummers van de verantwoordelijken ter plaatse, vinden onder "Mijn Boeking" bij "Laatste Info".

Desalniettemin vindt u de contactgegevens van de kampverantwoordelijken hieronder op een rijtje!

SURFCAMP ZARAUTZ (Baskenland, SPANJE)
Algemene coordinatie: Eddie Jiang (ed@boardx.be): +34 662 087 059 - +34 943 835 837 (vanaf 1/7)
Kampleider Zarautz: Dennis Van den Moortel (dennis@boardx.be): +34 662 087 048
Kampleider Zarautz PLUS: Anthony Van Allemeersch: +34 603 498 205

SURFCAMP BERRIA (Cantabrie, SPANJE)
Lorenzo Naudts (lorenzo@boardx.be): +34 671 160 045
Lotte Van Lishout (lotte@boardx.be): +34 671 158 170

SURFCAMP LE PIN SEC (FRANKRIJK)
Algemene coordinatie: Kim Van Gucht (kim@boardx.be): +33 763 175 009
Kampleider Kamp Zuid (juli): Clint Van Droogenbroeck (clint@boardx.be): +33 666 101 729
Kampleider Kamp Noord: Arne Mannaerts: +33 666101841

WAKECAMP MONCONTOUR (FRANKRIJK)
Clint Van Droogenbroeck: +33 666 101 729

ALGEMENE INFO Mailtjes proberen we binnen de 48u te beantwoorden!
Vragen i.v.m. vervoer heen en terug:
Lotte Van Lishout: lotte@boardx.be

Vragen i.v.m. boekingen en betalingen:
Hanne Helsen: hanne@boardx.be
Contact Jobs Ecoriders
x